شرکت طاها کیمیا تجهیز

****** TAHA KIMIA TAJHIZ COMPANY ******

شرکت طاها کیمیا تجهیز

****** TAHA KIMIA TAJHIZ COMPANY ******

برای مشاهده اطلاعات کاملتر در زمینه انواع ویسکومترها می توانید از وب سایت تخصصی این شرکت به آدرس http://viscometer.ir مراجعه فرمائید.

ویسکومترهای Hydramotion انگلیس در ایران

بیشترین محدوده اندازه گیری ویسکوزیته برای هر سیال و هر کاربرد و در هر شرایط عملیاتی ادعائی ثابت شده برای رقبای شرکت Hydramotion است.ویسکومترهای شرکت Hydramotion Viscosity هیچ گونه قطعه متحرک و آب بندی شده و یاتاقانی که در حین کار در فرآیند فرسوده شده و از مدار خارج شوند ندارند. ویسکومتر مدل آن لاین XL7 دستگاهی است که می تواند به طور مستقیم بر روی هر خط فرآیندی نصب شود.ویسکومتر مدل RV-100 ReactaVisc مشاهده دقیق و لحظه به لحظه تغییرات ویسکوزیته در حین انجام فرآیند و واکنش را برای کارهای تحقیقاتی و پایلوتها فراهم می آورد.سریهای پرتابل Viscolite ویسکومتر قابل حمل ایده آل برای اندازه گیری موضعی ویسکوزیته در هر نقطه کارخانه یا آزمایشگاه است.

ویسکومتر و رئومترهای BROOKFIELD آمریکا در ایران

ویسکومترها و رئومترهای بروکفیلد از معتبرترین نوع ویسکومترها در جهان می باشند و با توجه به محدوده اندازه گیری ویسکوزیته از 1 سانتی پوز (1cp-1 m Pa.s) تا 320 میلیون سانتی پوز (320M cp-320M m Pa.s) کاربردهای بسیار وسیعی در صنایع مختلف و آزمایشگاههای تحقیقاتی و صنعتی دارند.

ویسکومترهای بروکفیلد در سه محدوده ویسکوزیته پائین (Low Viscosity - LV)، ویسکوزیته متوسط (Medium Viscosity - MV) و ویسکوزیته بالا

(High Viscosity - HA or HB) عرضه می گردند.

برای دریافت کاتالوگ این ویسکومترها به سایت شرکت بروکفیلد مراجعه و یا با بخش فروش شرکت طاها کیمیا تجهیز تماس حاصل نمائید.


ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.